Hotel Kurzovní

Wellness

Uvolněte se v našem prostorném hotelovém wellness

Máte pocit, že Vaše energie nenávratně mizí, únava se hromadí, tělo chřadne a duše vadne? Chcete strávit na horách wellness pobyt nebo aktivní dovolenou?

Nechejte se zlákat a vyzkoušejte naše masáže, finskou, parní nebo infra saunu, whirlpool či vířivou vanu. Bez ohledu na rozmary počasí strávíte dovolenou v krásné přírodě Jeseníků naplněnou sportem a případně i doplněnou využitím našich wellness služeb.

Finská, parní a infra sauna

Saunování uvolňuje tělo i duši, nervové napětí, přináší psychickou i fyzickou relaxaci a přispívá ke shromažďování sil. Sauna dokáže uvést tělo i ducha do harmonického a rovnovážného stavu. Pomáhá posilovat krevní oběh, zkvalitňuje srdeční činnost a oživuje pleť.

Whirlpool

U vířivé vany je masáž tvořena smícháním teplé vody a vzduchových bublin ve speciálních tryskách. Tento osvěžující proud uvolňuje tělo a podněcuje jej k uvolňování látek tišících bolest, tzv. endorfinů. Ponořením těla do teplé, masírující vody stoupne Vaše teplota. Cévy se rozšíří a dech se prohloubí s rostoucím objemem životadárného kyslíku. Vztlak ve vodě snižuje tělesnou hmotnost téměř o 90%, tím ulehčuje svalům a kloubům od zatížení.

Hydromásážní vana

Hydromasážní systém působí při regeneraci fyzických sil po sportovním výkonu, fyzické práci a také při rehabilitaci po zranění či při revmatických potížích. Dochází zde k masáži svalových partií, šlach, kloubů a zároveň k prokrvení svalů a tkání. Tlak vodních paprsků působí i na mnoho reflexních bodů chodidel a dlaní. Systém zajišťuje kontaktní masáž proudem vody a vzduchu, k jejichž míchání dochází v těle trysky ještě před vstupem do vany. K regulaci intenzity masáže a množství nasávaného vzduchu slouží vzduchové regulátory.

Wellness Hotel Kurzovní

Cena 

Co vše je součástí wellness?
  • Sauna ( výběr z finské, parní nebo infra)
  • Vířivka (whirlpool) – max. 4 osoby
  • Solárium
  • Hydromasážní vana
  • Kneippova lázeň

Pro ubytované hosty je k dispozici posilovna.

Kolik stojí posilovna?

Vstup do posilovny je zahrnuto v ceně ubytování. 

Kolik stojí wellness?

Pro ubytované je vstup do wellness neomezeně zdarma.

Pronájem wellness privátně:
4000 Kč / 120 min
2500 Kč / 60 min

Děti účtujeme od 4 let věku, cena je stejná jako u dospělé osoby.