×

Rezervace ubytování
Recepce

Telefon +420 603 444 190
E-mail recepce@kurzovni.eu

 

Ubytování pro rodinnou dovolenou, firemní akci, školu i sportovní oddíly

Obchodní podmínky

Důležité informace k ubytování

Nabízíme ubytování pár metrů pod vrcholem Praděd pro Vás, celou Vaši rodinu, firmu či školu.
Sporthotel Kurzovní nabízí příjemné ubytování. Přímo z pokoje můžete obdivovat národní přírodní rezervaci Petrovy kameny, které jsou dle legend místem čarodějnických sabatů. Z pokojů umístěných na severní straně hotelu se můžete těšit výhledem z oken na vysílač nejvyšší hory Jeseníků – Praděd (1491 m. n.m. ).

K dispozici je 141 lůžek v 1-6 lůžkových pokojích. Na požádání lze pokoj vybavit přistýlkou. Ubytování si vybere každý – nabízíme pokoje typu Komfort (jedná se o plně vybavené zrekonstruované pokoje s TV, připojením na internet přes kabel, trezorem a mini ledničkou), Standard (pokoje s vlastním sociálním vybavením a TV) a pokoje typu Turist (vybavené umyvadlem, sociální vybavení je společné na patře).
Ubytování u nás si užijí rodiny s dětmi, pro které jsou v hotelu dětské koutky a tělocvična na hraní. Venku si děti můžou zaskákat na trampolíně či se pohoupat na dětském hřišti. Pro sportovní spolky je k dispozici víceúčelové hřiště či plně vybavená posilovna.

Komfort

Komfortně vybavené pokoje uspokojí i náročnou klientelu. Pokoje jsou vybaveny TV, mini lednicí, trezorem a sociálním zařízením se sprchovým koutem, Na pokojích je možnost připojení k internetu pomocí kabelu.
Komfort 1 Jednolůžkový pokoj
Komfort 2 Dvoulůžkový pokoj
Komfort 5 Pětilůžkový pokoj (2 ložnice)
Komfort 4A Apartmán 2+2

Standard

Standardní pokoje jsou vybaveny WC, sprchovým koutem nebo vanou a TV.
Standard 2 Dvojlůžkový pokoj
Standard 3 Trojlůžkový pokoj
Standard 4 Čtyřlůžkový pokoj (2 ložnice)
Standard 5 Pětilůžkový pokoj
Standard 6 Šestilůžkový pokoj (3ložnice)

Turist

Tyto pokoje jsou oblíbené převážně u méně náročné klientely. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem se studenou a teplou vodou. Sociální zařízení je společné pro více pokojů na poschodí.
Turist 2 Dvojlůžkový pokoj
Turist 3 Trojlůžkový pokoj

Národní přírodní rezervace Praděd
Sporthotel Kurzovní